Loting kwartfinales KNVB beker donderdag live op Veronica

De loting voor de kwartfinales van het KNVB bekertoernooi vind donderdagavond na afloop van de wedstrijd FC Twente - PSV plaats.

Vanaf 22:30 uur zend Veronica de samenvattingen uit van alle duels uit de achtste finales, waarna de loting volgt.

Twitter facebook
Deel via:  
03/10/2014
20:00 UUR
Jupiler League
-
Almere City FC
N.E.C.
Datum Tijd
di. 23 sept. 20:00 u. Ajax (am.) - N.E.C. (beker)
wo. 24 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers/
training B-groep
do. 25 sept.   VRIJ
vr. 26 sept. 10:30 u. training
za. 27 sept. 10:30 u. training B-groep
  14:30 u. training
zo. 28 sept. 14:30 u. De Graafschap - N.E.C.
     
ma. 29 sept.
VRIJ
  18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss -
Jong sc Heerenveen
di. 30 sept. 10:30 u. training
wo. 1 okt. 10:30 u. training
do. 2 okt. 10:30 u. training (B)
  14:30 u. training
vr. 3 okt. 20:00 u. Almere City - N.E.C.
za. 4 okt. 10:30 u. hersteltraining basisspelers/
training B-groep
zo. 5 okt.   VRIJ
     
ma. 6 okt. 10:30 u. krachttraining
  14:30 u. training
  18:30 u. Jong FC Groningen -
Jong N.E.C./FC Oss
di. 7 okt. 10:30 u. training
wo. 8 okt. 10:30 u. training

A=spelers eerste selectie
B=spelers die meespelen met Jong N.E.C./FC OSS en niet-selectiespelers

Trainingslocatie

De Eendracht (rechts naast het Goffertstadion) tenzij anders vermeld.

Individuele trainingen
Staan niet vermeld in dit programma.

Fysieke trainingen / krachttraining
Deze vinden binnen plaats en zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Besloten trainingen
Als een training besloten is, staat dit specifiek aangegeven. Besloten trainingen zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Belangrijk
De trainingstijden kunnen afwijken van bovenstaand schema, indien men een training wil bezoeken raden we aan om vlak voor de training even te bellen naar N.E.C. Team Supporters, telefoon 024 - 359 03 60, en te vragen of de training daadwerkelijk doorgaat. Dit om teleurstellingen te voorkomen!

10:00 u.
  • 1 N.E.C. 8 21
  • 2 Roda JC K. 8 21
  • 3 FC Volendam 8 19
  • 4 Eindhoven 8 18
  • 5 Sparta Rot.. 8 16
  • 6 VVV Venlo 8 13
  • 7 Jong Twente 8 12
  • 8 FC Den Bosch 8 11
  • 9 De Graafsc.. 8 11
  • 10 Jong PSV 8 10
  • 11 FC Emmen 8 10
  • 12 Telstar 8 10
  • 13 FC Oss 8 10
  • 14 Jong Ajax 8 10
  • 15 Achilles '29 8 7
  • 16 MVV 8 7
  • 17 Fortuna S. 8 6
  • 18 Almere Cit.. 8 6
  • 19 Helmond Sp. 8 6
  • 20 RKC Waalwijk 8 4
Google+