N.E.C. TV: Bart van Ingen over de zoektocht naar een nieuwe shirtsponsor

Commercieel directeur Bart van Ingen is bijna drie maanden actief voor N.E.C. en kijkt samen met N.E.C. TV terug op zijn eerste periode, maar kijkt vooral vooruit naar de uitdagingen voor de komende weken; het vinden van een geschikte shirtsponsor voor N.E.C.

Twitter facebook
Deel via:  
28/09/2014
14:30 UUR
Jupiler League
-
De Graafschap
N.E.C.
Datum Tijd
di. 23 sept. 20:00 u. Ajax (am.) - N.E.C. (beker)
wo. 24 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers/
training B-groep
do. 25 sept.   VRIJ
vr. 26 sept. 10:30 u. training
za. 27 sept. 10:30 u. training B-groep
  14:30 u. training
zo. 28 sept. 14:30 u. De Graafschap - N.E.C.
     
ma. 29 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers
of VRIJ
  18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss -
Jong sc Heerenveen
di. 30 sept. 10:30 u. training
wo. 1 okt. 10:30 u. training
do. 2 okt. 10:30 u. training (B)
  14:30 u. training
vr. 3 okt. 20:00 u. Almere City - N.E.C.
za. 4 okt. 10:30 u. hersteltraining basisspelers/
training B-groep
zo. 5 okt.   VRIJ
     
ma. 6 okt. 10:30 u. krachttraining
  14:30 u. training
  18:30 u. Jong FC Groningen -
Jong N.E.C./FC Oss
di. 7 okt. 10:30 u. training
wo. 8 okt. 14:30 u. training

A=spelers eerste selectie
B=spelers die meespelen met Jong N.E.C./FC OSS en niet-selectiespelers

Trainingslocatie

De Eendracht (rechts naast het Goffertstadion) tenzij anders vermeld.

Individuele trainingen
Staan niet vermeld in dit programma.

Fysieke trainingen / krachttraining
Deze vinden binnen plaats en zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Besloten trainingen
Als een training besloten is, staat dit specifiek aangegeven. Besloten trainingen zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Belangrijk
De trainingstijden kunnen afwijken van bovenstaand schema, indien men een training wil bezoeken raden we aan om vlak voor de training even te bellen naar N.E.C. Team Supporters, telefoon 024 - 359 03 60, en te vragen of de training daadwerkelijk doorgaat. Dit om teleurstellingen te voorkomen!

10:00 u.
  • 1 N.E.C. 7 18
  • 2 Roda JC K. 7 18
  • 3 FC Volendam 7 16
  • 4 Eindhoven 7 15
  • 5 Sparta Rot.. 7 13
  • 6 VVV Venlo 7 13
  • 7 FC Den Bosch 7 11
  • 8 De Graafsc.. 7 11
  • 9 Telstar 7 10
  • 10 FC Emmen 7 9
  • 11 Jong Twente 7 9
  • 12 Jong Ajax 7 9
  • 13 FC Oss 7 7
  • 14 Jong PSV 7 7
  • 15 MVV 7 7
  • 16 Almere Cit.. 7 6
  • 17 Helmond Sp. 7 6
  • 18 Fortuna S. 7 6
  • 19 RKC Waalwijk 7 4
  • 20 Achilles '29 7 4
Google+