26/10/2014
14:30 UUR
Jupiler League
-
N.E.C.
FC Oss
Datum Tijd
ma. 20 okt. 10:30 u. hersteltraining/training (B)
  18:30 u. Jong Feyenoord-Jong N.E.C.
(oefenduel)
di. 21 okt.   VRIJ
wo. 22 okt. 10:30 u. krachttraining
 
middagtraining vervalt
do. 23 okt. 10:30 u. training
vr. 24 okt. 10:30 u. training
za. 25 okt. 10:30 u. training (B)
  14:30 u. training
zo. 26 okt. 14:30 u. N.E.C. - FC Oss
     
ma. 27 okt. 10:30 u. hersteltraining/training (B)
di. 28 okt. 10:30 u. training
wo. 29 okt. 10:30 u. training (B)
  14:30 u. training
do. 30 okt. 18:30 u. De Treffers - N.E.C. (beker)
vr. 31 okt 10:30 u. hersteltraining/training (B)
za. 1 nov. 11:30 u. training (B)
  14:30 u. training
zo. 2 nov. 14:30 u. Sparta - N.E.C.
     
ma. 3 nov. 10:30 u. Opstarttraining Jong N.E.C.
  18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss -
Jong Almere City
di. 4 nov. 10:30 u. hersteltraining
  14:30 u. training
wo. 5 nov. 10:30 u. training

A=spelers eerste selectie
B=spelers die meespelen met Jong N.E.C./FC OSS en niet-selectiespelers

Trainingslocatie

De Eendracht (rechts naast het Goffertstadion) tenzij anders vermeld.

Individuele trainingen
Staan niet vermeld in dit programma.

Fysieke trainingen / krachttraining
Deze vinden binnen plaats en zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Besloten trainingen
Als een training besloten is, staat dit specifiek aangegeven. Besloten trainingen zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Belangrijk
De trainingstijden kunnen afwijken van bovenstaand schema, indien men een training wil bezoeken raden we aan om vlak voor de training even te bellen naar N.E.C. Team Supporters, telefoon 024 - 359 03 60, en te vragen of de training daadwerkelijk doorgaat. Dit om teleurstellingen te voorkomen!

10:00 u.
  • 1 N.E.C. 10 27
  • 2 FC Volendam 11 25
  • 3 Roda JC K. 10 25
  • 4 Eindhoven 11 24
  • 5 Sparta Rot.. 10 19
  • 6 De Graafsc.. 11 17
  • 7 FC Emmen 10 16
  • 8 FC Oss 10 16
  • 9 VVV Venlo 10 16
  • 10 Jong Ajax 10 14
  • 11 Telstar 11 13
  • 12 Jong PSV 10 12
  • 13 Jong Twente 10 12
  • 14 FC Den Bosch 10 11
  • 15 Almere Cit.. 10 9
  • 16 Helmond Sp. 10 7
  • 17 Achilles '29 10 7
  • 18 Fortuna S. 10 7
  • 19 RKC Waalwijk 10 7
  • 20 MVV 10 7
Google+