26 augustus 2007

24 augustus 2007

23 augustus 2007

22 augustus 2007

20 augustus 2007

19 augustus 2007

18 augustus 2007

17 augustus 2007

16 augustus 2007

20/09/2014
19:45 UUR
Jupiler League
-
N.E.C.
FC Emmen
Datum Tijd
do. 11 sept. 14:30 u. training
vr. 12 sept. 14:30 u. training
za. 13 sept. 16:30 u. N.E.C. - RKC Waalwijk
zo. 14 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers/
training B-groep
     
ma. 15 sept.   VRIJ
  18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss -
Jong PEC Zwolle
di. 16 sept. 10:30 u. krachttraining
  14:30 u. training
wo. 17 sept. 10:30 u. training
do. 18 sept. 10:30 u. training
vr. 19 sept. 14:30 u. training
za. 20 sept. 19:45 u. N.E.C. - Emmen
zo. 21 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers/
training B-groep
     
ma. 22 sept. 14:30 u. training
di. 23 sept. 20:00 u. Ajax (am.) - N.E.C. (beker)
wo. 24 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers/
training B-groep

A=spelers eerste selectie
B=spelers die meespelen met Jong N.E.C./FC OSS en niet-selectiespelers

Trainingslocatie

De Eendracht (rechts naast het Goffertstadion) tenzij anders vermeld.

Individuele trainingen
Staan niet vermeld in dit programma.

Fysieke trainingen / krachttraining
Deze vinden binnen plaats en zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Besloten trainingen
Als een training besloten is, staat dit specifiek aangegeven. Besloten trainingen zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Belangrijk
De trainingstijden kunnen afwijken van bovenstaand schema, indien men een training wil bezoeken raden we aan om vlak voor de training even te bellen naar N.E.C. Team Supporters, telefoon 024 - 359 03 60, en te vragen of de training daadwerkelijk doorgaat. Dit om teleurstellingen te voorkomen!

10:00 u.
  • 1 N.E.C. 6 15
  • 2 Roda JC K. 6 15
  • 3 FC Volendam 6 13
  • 4 Eindhoven 6 12
  • 5 Sparta Rot.. 6 10
  • 6 VVV Venlo 6 10
  • 7 FC Emmen 6 9
  • 8 Telstar 6 9
  • 9 Jong Ajax 6 9
  • 10 FC Den Bosch 6 8
  • 11 De Graafsc.. 6 8
  • 12 Jong Twente 6 8
  • 13 Jong PSV 6 7
  • 14 MVV 6 7
  • 15 Almere Cit.. 6 6
  • 16 FC Oss 6 6
  • 17 Helmond Sp. 6 6
  • 18 Fortuna S. 6 6
  • 19 RKC Waalwijk 6 4
  • 20 Achilles '29 6 3
Google+