15 november 2006

13 november 2006

31 oktober 2006

30 oktober 2006

29 oktober 2006

28 oktober 2006

26 oktober 2006

25 oktober 2006

24 oktober 2006

23 oktober 2006

22 oktober 2006

19 oktober 2006

18 oktober 2006

17 oktober 2006

16 oktober 2006

15 oktober 2006

23/09/2014
20:00 UUR
KNVB Beker
-
Ajax Amateurs
N.E.C.
Datum Tijd
wo. 17 sept. 10:30 u. training
do. 18 sept. 10:30 u. training
vr. 19 sept. 14:30 u. training
za. 20 sept. 19:45 u. N.E.C. - Emmen
zo. 21 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers/
training B-groep
     
ma. 22 sept. 10:30 u.
training B-groep
  14:30 u. training
di. 23 sept. 20:00 u. Ajax (am.) - N.E.C. (beker)
wo. 24 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers/
training B-groep
do. 25 sept.   VRIJ
vr. 26 sept. 10:30 u. training
za. 27 sept. 10:30 u. training B-groep
  14:30 u. training
zo. 28 sept. 14:30 u. De Graafschap - N.E.C.
     
ma. 29 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers
of VRIJ
  18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss -
Jong sc Heerenveen
di. 30 sept. 10:30 u. training
wo. 1 okt. 10:30 u. training

A=spelers eerste selectie
B=spelers die meespelen met Jong N.E.C./FC OSS en niet-selectiespelers

Trainingslocatie

De Eendracht (rechts naast het Goffertstadion) tenzij anders vermeld.

Individuele trainingen
Staan niet vermeld in dit programma.

Fysieke trainingen / krachttraining
Deze vinden binnen plaats en zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Besloten trainingen
Als een training besloten is, staat dit specifiek aangegeven. Besloten trainingen zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Belangrijk
De trainingstijden kunnen afwijken van bovenstaand schema, indien men een training wil bezoeken raden we aan om vlak voor de training even te bellen naar N.E.C. Team Supporters, telefoon 024 - 359 03 60, en te vragen of de training daadwerkelijk doorgaat. Dit om teleurstellingen te voorkomen!

10:00 u.
  • 1 N.E.C. 7 18
  • 2 Roda JC K. 7 18
  • 3 FC Volendam 7 16
  • 4 Eindhoven 7 15
  • 5 Sparta Rot.. 7 13
  • 6 VVV Venlo 7 13
  • 7 FC Den Bosch 7 11
  • 8 De Graafsc.. 7 11
  • 9 Telstar 7 10
  • 10 FC Emmen 7 9
  • 11 Jong Twente 7 9
  • 12 Jong Ajax 7 9
  • 13 FC Oss 7 7
  • 14 Jong PSV 7 7
  • 15 MVV 7 7
  • 16 Almere Cit.. 7 6
  • 17 Helmond Sp. 7 6
  • 18 Fortuna S. 7 6
  • 19 RKC Waalwijk 7 4
  • 20 Achilles '29 7 4
Google+