De competitie voor Beloftenteams bestaat dit jaar uit 22 ploegen. Die zijn in een voorrondepoule verdeeld over vier poules van vijf of zes teams. N.E.C./FC Oss is ingedeeld in poule 2 met vier andere clubs.

Programma Jong N.E.C./FC Oss 2014-2015
Competitie - Beloften voorronde poule 2

Dag Datum Tijd Wedstrijd Score
ma. 11/08/2014
18:30 u.
Jong sc Heerenveen - Jong N.E.C./FC Oss 1 - 3 verslag
ma. 18/08/2014 18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Groningen/Cambuur 3 - 1 verslag
ma. 01/09/2014 18:30 u. Jong Almere City FC - Jong N.E.C./FC Oss
ma. 15/09/2014 18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong PEC Zwolle
ma. 29/09/2014 18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong sc Heerenveen  
ma. 06/10/2014 18:30 u. Jong FC Groningen/Cambuur - Jong N.E.C./FC Oss
ma. 03/11/2014 18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong Almere City FC  
di. 25/11/2014 18:30 u. Jong PEC Zwolle - Jong N.E.C./FC Oss

De poule-indelingen:
Poule 1: Vitesse, Heracles Almelo, AZ, FC Utrecht, Fortuna Sittard, Go Ahead Eagles
Poule 2: N.E.C./FC Oss, FC Groningen, sc Heerenveen, PEC Zwolle en Almere City FC
Poule 3: Feyenoord/Excelsior, ADO Den Haag, VVV/Helmond Sport, NAC Breda, FC Dordrecht
Poule 4: Willem II, Brabant United, De Graafschap, Sparta Rotterdam, Roda JC, FC Volendam

De nummers 1 en 2 van alle poules plaatsen zich voor de kampioenscompetitie. De nummers 3 en drie beste nummers 4 gaan door in de B-divisie. De overige zeven teams spelen verder in een C-divisie.

In het seizoen 2013-2014 bestaat de beloftencompetitie uit twee poules van elf teams. Nadat in beide poules een volledige competitie is afgewerkt, spelen de nummers één uit elke poule in een uit- en thuiswedstrijd om het kampioenschap van Nederland.

Oefenwedstrijden

Dag Datum Tijd Wedstrijd Score
ma.
05/08/2013
14:30  u.
Jong Sparta Rotterdam - Jong N.E.C./FC Oss
1 - 2
di. 18/11/2013 18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong RKC Waalwijk 2 - 1
ma. 09/12/2013 14:30  u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong Sparta Rotterdam 3 - 2
wo. 15/01/2014
Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Utrecht vervallen
ma. 17/02/2014 18:30 u. Jong RKC Waalwijk - Jong N.E.C./FC Oss 3 - 0 verslag


Programma Jong N.E.C./FC Oss 2013-2014
Competitie - Beloften Divisie A

Dag Datum Tijd Wedstrijd Score
ma. 19/08/2013
18:30 u.
Jong ADO Den Haag - Jong N.E.C./FC Oss
1 - 3 verslag
ma. 26/08/2013 13:00 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong Vitesse 3 - 1 verslag
ma. 16/09/2013 18:30 u. Jong PEC Zwolle - Jong N.E.C./FC Oss 0 - 2 verslag
ma. 30/09/2013 18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong sc Heerenveen 2 - 0 verslag
ma. 07/10/2013 18:30 u. Jong Fortuna Sittard - Jong N.E.C./FC Oss 3 - 1 verslag
ma. 21/10/2013 18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Groningen 1 - 2 verslag
wo. 30/10/2013 18:30 u. Jong VVV/Helmond Sport - Jong N.E.C./FC Oss
1 - 1
ma. 04/11/2013 18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Dordrecht 6 - 0 verslag
ma.
25/11/2013
18:30 u.
Jong FC Volendam - Jong N.E.C./FC Oss
1 - 1 verslag
ma.
02/12/2013 18:30 u.
Jong N.E.C./FC Oss - Jong Heracles Almelo
0 - 1 verslag



winterstop

ma.
20/01/2014
18:30 u.
Jong N.E.C./FC Oss - Jong ADO Den Haag 0 - 3 verslag
di.
28/01/2014
13:00 u.
Jong Vitesse - Jong N.E.C./FC Oss 4 - 1 verslag
ma.
10/02/2014
18:30 u.
Jong N.E.C./FC Oss - Jong PEC Zwolle 1 - 1 verslag
ma. 24/02/2014 18:30 u. Jong sc Heerenveen - Jong N.E.C./FC Oss 1 - 1 verslag
ma. 10/03/2014 18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong Fortuna Sittard 4 - 1 verslag
ma. 17/03/2014 18:30 u. Jong FC Groningen - Jong N.E.C./FC Oss
4 - 1 verslag
ma. 24/03/2014
18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong VVV/Helmond 0 - 2 verslag
ma. 07/04/2014 18:30 u. Jong FC Dordrecht - Jong N.E.C./FC Oss 2 - 5 verslag
ma. 14/04/2014 18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Volendam
0 - 2 verslag
ma. 28/04/2014 18:30 u. Jong Heracles Almelo - Jong N.E.C./FC Oss
1 - 4 verslag

Eindstand per 28/04/2014

# Club Weds./Pnt.
1. Vitesse 20 - 39
2. FC Groningen
20 - 39
3. Heracles Almelo
20 - 35
4. sc Heerenveen
20 - 34
5. ADO Den Haag
20 - 29
6. N.E.C./FC Oss
20 - 28
7. VVV/Helmond
20 - 28
8. PEC Zwolle
20 - 28
9. Fortuna Sittard
20 - 19
10. FC Volendam 20 - 15
11. FC Dordrecht 20 - 14

Programma Jong N.E.C./FC Oss 2012-2013

Competitie - Beloften Divisie A

Dag Datum Tijd Wedstrijd Score
ma. 22/10/2012
18:30 uur
Jong N.E.C./FC Oss - Jong PSV 0 - 1
ma. 29/10/2012 18:30 uur Jong Ajax - Jong N.E.C./FC Oss 2 - 1
ma. 05/11/2012 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong NAC Breda 1 - 3
di. 20/11/2012 18:30 uur Jong FC Groningen - Jong N.E.C./FC Oss 2 - 1
di. 27/11/2012 18:30 uur Jong Heracles A. - Jong N.E.C./FC Oss 2 - 0 verslag
ma. 03/12/2012 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong RKC Waalwijk 1 - 2 verslag
di. 11/12/2012 13:00 uur Jong Vitesse/AGOVV - Jong N.E.C./FC Oss 1 - 1 verslag
di. 18/12/2012 14:30 uur
Jong N.E.C./FC Oss - Jong Feyenoord/Excelsior 1 - 2
         
ma. 21/01/2013 18:30 uur Jong FC Utrecht - Jong N.E.C./FC Oss 4 - 1 verslag
ma. 28/01/2013 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong sc Heerenveen 0 - 1 verslag
di. 12/02/2013 18:30 uur Jong FC Twente - Jong N.E.C./FC Oss 4 - 4 verslag
di. 19/02/2013 18:30 uur Jong PSV - Jong N.E.C./FC Oss 3 - 0 verslag
ma. 04/03/2013 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong Ajax 1 - 3 verslag
ma. 11/03/2013 18:30 uur Jong NAC Breda - Jong N.E.C./FC Oss 5 - 3 verslag
ma. 18/03/2013 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Groningen 0 - 3 verslag
di. 02/04/2013 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong Heracles Almelo 2 - 1 verslag
ma. 08/04/2013 18:30 uur Jong RKC Waalwijk - Jong N.E.C./FC Oss 0 - 1 verslag
ma. 15/04/2013 13:00 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong Vitesse/AGOVV 4 - 0 verslag
ma. 22/04/2013 18:30 uur Jong Feyenoord/Excelsior - Jong N.E.C./FC Oss 3 - 1 verslag
ma. 29/04/2013 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Utrecht 0 - 2 verslag
ma. 06/05/2013 18:30 uur Jong sc Heerenveen - Jong N.E.C./FC Oss 3 - 1 verslag
ma. 13/05/2013 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Twente 4 - 5 verslag


Oefenwedstrijden

Dag Datum Tijd Wedstrijd Score
ma. 06/08/2012 14:00 uur Jong FC Den Bosch - Jong N.E.C/FC Oss 2 - 1


Competitie -
voorronde Poule A

Dag Datum Tijd Wedstrijd Score
ma. 13/08/2012
18:30 uur
Jong N.E.C./FC Oss - Jong De Graafschap 3 - 0
ma. 20/08/2012 18:30 uur Jong sc Heerenveen - Jong N.E.C./FC Oss 3 - 1
ma. 27/08/2012 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Volendam 8 - 2
ma. 03/09/2012 18:30 uur Jong Ajax - Jong N.E.C./FC Oss 5 - 0
ma. 17/09/2012 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong AZ 1 - 0
ma. 24/09/2012 18:30 uur Jong FC Groningen - Jong N.E.C./FC Oss 4 - 0
ma. 01/10/2012 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong PEC Zwolle 2 - 0

Jong SC Heerenveen, FC Groningen, Ajax en N.E.C./FC Oss naar de Eredivisie.
Samen met Jong Feyenoord/Excelsior, RKC Waalwijk, FC Utrecht, ADO Den Haag, PSV, Heracles Almelo, Vitesse/AGOVV en FC Twente.

Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

Programma Jong N.E.C./FC Oss 2011-2012

- Bekijk hier de actuele stand in de Beloften Eredivisie

- Bekijk hier alle overige uitslagen in de Beloften Eredivisie

 

Dag Datum Tijd Wedstrijd Competitie Score
do.
21-07-2011
17:00 uur
Jong N.E.C./FC Oss - Orduspor (Tur.) Vriendschappelijk
0 - 1
           
ma. 22/08/2011 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong Heerenveen/Emmen Eredivisie 0 - 2
di. 30/08/2011 18:30 uur Jong Sparta Rotterdam - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 7 - 1
ma. 12/09/2011 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong Ajax Eredivisie 2 - 5
ma. 19/09/2011 18:30 uur Jong De Graafschap - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 1 - 0
ma. 26/09/2011 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong Feyenoord/Excelsior Eredivisie 1 - 4
ma. 03/10/2011 18:30 uur Jong AZ - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 3 - 1
ma. 17/10/2011 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong PSV Eredivisie 1 - 6
ma. 24/10/2011 18:30 uur Jong Vitesse/AGOVV - Jong N.E.C./FC Oss KNVB Beker 2 - 1
ma. 31/10/2011 18:30 uur Jong FC Utrecht - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 5 - 2
di. 08/11/2011 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Twente Eredivisie 2 - 3
ma. 21/11/2011 18:30 uur Jong Heracles Almelo - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 4 - 1
ma. 28/11/2011 18:30 uur Jong ADO Den Haag - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 4 - 1
ma. 05/12/2011 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Groningen Eredivisie 2 - 3
ma. 12/12/2011 14:30 uur Jong Vitesse/AGOVV - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 4 - 1
           
di. 17/01/2012 14:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Den Bosch
Vriendschappelijk 1 - 0
di. 24/01/2012 18:30 uur Jong Heerenveen/Emmen Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 2 - 3
di. 31/01/2012 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong Sparta Rotterdam Eredivisie 2 - 2
ma. 06/02/2012 14:30 uur  Jong N.E.C. - FC Oss Vriendschappelijk 3 - 0
ma. 13/02/2012 14:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong De Graafschap Eredivisie 2 - 1
ma. 05/03/2012 18:30 uur Jong Feyenoord/Excelsior - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 0 - 1
ma. 12/03/2012 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong AZ Eredivisie 0 - 1
di. 20/03/2012 18:30 uur Jong Jong PSV - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 1 - 1
ma. 26/03/2012 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong FC Utrecht Eredivisie 3 - 3
do. 29/03/2012 18:30 uur Jong Ajax - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 4 - 1
ma. 02/04/2012 18:30 uur Jong FC Twente - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 4 - 3
ma. 16/04/2012 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong Heracles Almelo Eredivisie 2 - 2
ma. 23/04/2012 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong ADO Den Haag Eredivisie 4 - 2
ma. 07/05/2012 18:30 uur Jong FC Groningen - Jong N.E.C./FC Oss Eredivisie 2 - 0
ma. 14/05/2012 18:30 uur Jong N.E.C./FC Oss - Jong Vitesse/AGOVV Eredivisie 5 - 3

Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen. 

Uitslagen Jong N.E.C. 2010-2011

- Bekijk hier de actuele stand in de Beloften Eredivisie

- Bekijk hier alle overige uitslagen in de Beloften Eredivisie

 

Dag Datum Tijd Wedstrijd Competitie Score
ma. 16/08/2010 18:30 uur
Jong N.E.C. - Jong Roda JC
KNVB Beker 2 - 0
ma. 23/08/2010 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong PSV Eredivisie 2 - 2
ma. 30/08/2010 18:30 uur Jong FC Twente - Jong N.E.C. Eredivisie 0 - 0
ma. 06/09/2010 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong AZ Eredivisie 4 - 3
ma. 13/09/2010 18:30 uur Jong ADO Den Haag - Jong N.E.C. Eredivisie 0 - 5
di. 28/09/2010 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong Helmond Sport
Eredivisie 4 - 0
ma. 04/10/2010 18:30 uur Jong Heracles Almelo - Jong N.E.C. Eredivisie 1 - 1
ma. 11/10/2010 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong Vitesse/AGOVV
Eredivisie 2 - 0
ma. 18/10/2010 18:30 uur Jong De Graafschap - Jong N.E.C. Eredivisie 2 - 0
ma. 25/10/2010 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong Feyenoord/Excelsior
Eredivisie 1 - 1
ma. 01/11/2010 18:30 uur Jong FC Groningen - Jong N.E.C. Eredivisie 5 - 2
ma. 08/11/2010 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong Ajax
Eredivisie 1 - 1
ma. 15/11/2010 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong FC Den Bosch
KNVB Beker 1 - 3
ma. 22/11/2010 18:30 uur Jong Heerenveen/Emmen - Jong N.E.C. Eredivisie 5 - 0
           
ma. 24/01/2011 18:30 uur Jong AZ - Jong N.E.C. Eredivisie 2 - 0
do. 27/01/2011 18:30 uur Jong PSV - Jong N.E.C. Eredivisie 1 - 0
ma. 31/01/2011 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong ADO Den Haag
Eredivisie 1 - 2
do. 03/02/2010 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong Sparta Rotterdam Eredivisie 4 - 2
do.
10/02/2011
18:30 uur
Jong N.E.C. - Jong FC Twente *
Eredivisie
0 - 3
ma. 14/02/2011 18:30 uur Jong Helmond Sport - Jong N.E.C. Eredivisie 0 - 3
ma. 21/02/2011 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong Heracles Almelo
Eredivisie 1 - 3
ma. 28/02/2011 18:30 uur Jong Vitesse/AGOVV - Jong N.E.C. Eredivisie 0 - 0
ma. 14/03/2011 18:30 uur Jong N.E.C.- Jong De Graafschap
Eredivisie 4 - 0
ma. 21/03/2011 18:30 uur Jong Feyenoord/Excelsior - Jong N.E.C. Eredivisie 2 - 0
ma. 04/04/2011 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong FC Groningen Eredivisie 2 - 0
ma. 11/04/2011 18:30 uur Jong Ajax - Jong N.E.C. Eredivisie 3 - 0
ma. 18/04/2011 18:30 uur Jong N.E.C. - Jong Heerenveen/Emmen Eredivisie 0 - 2
di. 26/04/2011 18:30 uur Jong Sparta Rotterdam - Jong N.E.C. Eredivisie 1 - 3

Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen.
* restant 28 minuten, stand ongewijzigd 0-3.

 

Beloften

De wedstrijden van Jong N.E.C./FC Oss worden gespeeld op Multifunctioneel Sport Complex De Eendracht, naast het Goffertstadion.

Stand poule 2 (per 18/08/2014)

# Club Weds./Pnt.
1. N.E.C./FC Oss
2 - 6
2. sc Heerenveen 2 - 3
3. Almere City
2 - 3
4. FC Groningen/Cambuur
1 - 0
5. PEC Zwolle
1 - 0

Selectie
Jong N.E.C./FC Oss kent geen aparte selectie. Het team wordt per wedstrijd samengesteld uit niet-basisspelers van N.E.C. en FC Oss en spelers van N.E.C./FC Oss A1.

Staf
Ron de Groot - trainer/coach
Ferdinand Vrijbergen - teammanager/leider
Henk Paans - materiaalman
Jef Huijbers - fysiotherapeut
Dionny Evers - gastvrouw thuiswedstrijden

Google+