Doelmannen

Nr. Nat. Foto Naam Geb. datum Geb. plaats
1 BEL Foto Mike Vanhamel 16/11/1989 Elsene
22 NED Foto Joshua Smits 06/11/1992 Nijmegen
26 NED Foto Stan Bijl 10/01/1995 Hoorn

Verdedigers

Nr. Nat. Foto Naam Geb. datum Geb. plaats
2 GER Foto Marcel Appiah 26/03/1988 Schwelm
3 NED Foto Rens van Eijden 03/03/1988 Den Bosch
4 GER Foto Tobias Haitz 12/02/1992 Aachen
5 DEN Foto Kevin Conboy 15/10/1987 Esbjerg
16 NED Foto Daan Disveld 20/01/1994 Lent
23 NED Foto Kenny Elders 01/02/1995 Gennep
36 NED Foto Giovanni Gravenbeek 11/05/1988 Utrecht
37 NED Foto Jeffrey Leiwakabessy 23/02/1981 Elst

Middenvelders

Nr. Nat. Foto Naam Geb. datum Geb. plaats
6 NED Foto Tom Daemen 17/06/1985 Brunssum
8 NED Foto Gregor Breinburg 16/09/1991 Arnhem
17 BEL Foto Muhammed Mert 09/02/1995 Hasselt
18 NED Foto Thijs van Hofwegen 30/11/1992 Haarlemmermeer
21 BEL Foto Bahnou Diarra 01/04/1994 Brussel
25 NED Foto Navarone Foor 04/02/1992 Opheusden

Aanvallers

Nr. Nat. Foto Naam Geb. datum Geb. plaats
7 IRN Foto Alireza Jahanbakhsh 11/08/1993 Jirandeh
9 NED Foto Sjoerd Ars 15/04/1984 Terborg
10 NED Foto Paco van Moorsel 15/12/1989 Veldhoven
11 VEN Foto Christian Santos 24/03/1988 Puerto Ordaz
14 ISL Foto Kristján Emilsson 26/04/1993 Göteborg
19 BEL Foto Anthony Limbombe 15/07/1995 Mechelen
20 NED Foto Cihat Celik 02/01/1996 Oss
20/09/2014
19:45 UUR
Jupiler League
-
N.E.C.
FC Emmen
Datum Tijd
wo. 17 sept. 10:30 u. training
do. 18 sept. 10:30 u. training
vr. 19 sept. 14:30 u. training
za. 20 sept. 19:45 u. N.E.C. - Emmen
zo. 21 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers/
training B-groep
     
ma. 22 sept. 10:30 u.
training B-groep
  14:30 u. training
di. 23 sept. 20:00 u. Ajax (am.) - N.E.C. (beker)
wo. 24 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers/
training B-groep
do. 25 sept.   VRIJ
vr. 26 sept. 10:30 u. training
za. 27 sept. 10:30 u. training B-groep
  14:30 u. training
zo. 28 sept. 14:30 u. De Graafschap - N.E.C.
     
ma. 29 sept. 10:30 u. hersteltraining basisspelers
of VRIJ
  18:30 u. Jong N.E.C./FC Oss -
Jong sc Heerenveen
di. 30 sept. 10:30 u. training
wo. 1 okt. 10:30 u. training

A=spelers eerste selectie
B=spelers die meespelen met Jong N.E.C./FC OSS en niet-selectiespelers

Trainingslocatie

De Eendracht (rechts naast het Goffertstadion) tenzij anders vermeld.

Individuele trainingen
Staan niet vermeld in dit programma.

Fysieke trainingen / krachttraining
Deze vinden binnen plaats en zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Besloten trainingen
Als een training besloten is, staat dit specifiek aangegeven. Besloten trainingen zijn niet te bezoeken door supporters en pers.

Belangrijk
De trainingstijden kunnen afwijken van bovenstaand schema, indien men een training wil bezoeken raden we aan om vlak voor de training even te bellen naar N.E.C. Team Supporters, telefoon 024 - 359 03 60, en te vragen of de training daadwerkelijk doorgaat. Dit om teleurstellingen te voorkomen!

10:00 u.
  • 1 N.E.C. 6 15
  • 2 Eindhoven 7 15
  • 3 Roda JC K. 6 15
  • 4 FC Volendam 6 13
  • 5 Sparta Rot.. 7 13
  • 6 VVV Venlo 7 13
  • 7 FC Den Bosch 7 11
  • 8 De Graafsc.. 7 11
  • 9 Telstar 7 10
  • 10 FC Emmen 6 9
  • 11 Jong Twente 7 9
  • 12 Jong Ajax 6 9
  • 13 FC Oss 7 7
  • 14 Jong PSV 7 7
  • 15 MVV 7 7
  • 16 Almere Cit.. 7 6
  • 17 Helmond Sp. 7 6
  • 18 Fortuna S. 7 6
  • 19 RKC Waalwijk 6 4
  • 20 Achilles '29 7 4
Google+