Het beloftenteam van N.E.C. is de laatste stap van de Voetbal Academie naar het eerste elftal. In het seizoen 2016-2017 is Jong N.E.C. actief in de reservecompetitie.

Programma en uitslagen

Reservecompetitie poule B en extra wedstrijden

Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
ma. 15-08-2016 18.30 uur Go Ahead Eagles – N.E.C. 1 – 2
ma. 12-09-2016 18.30 uur N.E.C. – Helmond Sport 2 – 1
ma. 26-09-2016 18.30 uur Willem II – N.E.C. 1 – 1
ma. 17-10-2016 18.30 uur N.E.C. – Fortuna Sittard 5 – 2
di. 15-11-2016 14.30 uur N.E.C. – PEC Zwolle 4 – 0
ma. 21-11-2016 18.30 uur RKC Waalwijk – N.E.C. 1 – 2
di. 29-11-2016 18.30 uur N.E.C. – Cambuur L. (extra) 2 – 0
ma. 05-12-2016 18.30 uur N.E.C. – FC Dordrecht 3 – 2
ma. 30-01-2017 18.30 uur FC Dordrecht – N.E.C 1 – 3
di. 07-02-2017 18.30 uur NAC Breda – N.E.C. (extra) 1 – 0
ma. 13-02-2017 18.30 uur N.E.C. – RKC Waalwijk afgelast
ma. 20-02-2017 18.30 uur PEC Zwolle – N.E.C. 2 – 4
ma. 06-03-2017 18.30 uur Helmond Sport – N.E.C. 1 – 1
ma. 13-03-2017 18.30 uur N.E.C. – Go Ahead Eagles 4 – 1
ma. 03-04-2017 14.30 uur N.E.C. – RKC Waalwijk 0 – 7
ma. 10-04-2017 18.30 uur Fortuna Sittard – N.E.C. 3 – 1
di. 18-04-2017 18.30 uur FC Dordrecht – N.E.C. (extra) 1 – 3
ma. 24-04-2017 18.30 uur N.E.C. – Willem II 1 – 0

Oefenwedstrijden

Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
za. 02-07-2016 14.00 uur DIO’30 – N.E.C. 3 – 7
za. 09-07-2016 13.00 uur Jong Achilles’29 – N.E.C. 0 – 4
di. 12-07-2016 15.00 uur Jong Helmond Sport – N.E.C. 1 – 3
za. 16-07-2015 14.00 uur N.E.C. – Rijnsburgse Boys 1 – 1
do. 21-07-2016 11.00 uur West Bromwich Albion – N.E.C. 1 – 1
di. 26-07-2015 20.00 uur JVC Cuijk – N.E.C. 1  -4
za. 30-07-2016 13.30 uur Juliana’31 – N.E.C. 0 – 7
di. 02-08-2016 13.00 uur N.E.C. – Jong Almere City 1 – 2
ma. 08-08-2016 15.00 uur FC Oss – N.E.C. 0 – 6
za. 20-08-2016 12.00 uur Baniyas (VAE) – N.E.C. (in Tegelen) 1 – 1
wo. 24-08-2016 20.00 uur De Treffers – N.E.C. 2 – 3
di. 30-08-2016 16.00 uur Jong FC Utrecht – N.E.C. 3 – 2
ma. 19-09-2016 16.30 uur N.E.C. – Jong Roda JC 1 – 2
ma. 03-10-2016 20.00 uur Spakenburg – N.E.C. 4 – 0
do. 06-10-2016 16.00 uur Achilles’29 1 – N.E.C. 2 – 1
di. 11-10-2016 20.15 uur Alverna – N.E.C. 0 – 4
ma. 24-10-2016 18.00 uur VfL Bochum onder 19 – N.E.C. 2 – 2
ma. 07-11-2016 20.00 uur TEC – N.E.C. 3 – 5
do. 10-11-2016 18.30 uur Bor. Mönchengladbach o19 – N.E.C. 5 – 1
do. 24-11-2016 N.E.C. – Hangzhou Greentown o21 1 – 0
ma. 12-12-2016 12.30 uur Jong Almere City – N.E.C. 2 – 3
ma. 09-01-2017 19.30 uur N.E.C. – Stormvogels  afgelast
wo. 11-01-2017 13.00 uur Jong Roda JC – N.E.C. 1 – 1
ma. 16-01-2017 12.00 uur Jong Feyenoord – N.E.C. 1 – 1
ma. 23-01-2017 15.00 uur N.E.C. – FC Oss 2 – 0
di. 14-02-2017 20.00 uur GVVV – N.E.C. 2 – 1
di. 21-02-2017 13.30 uur Jong Achilles’29 – N.E.C. 1 – 2
di. 28-02-2017 20.00 uur Hercules – N.E.C. 2 – 1
di. 21-03-2017 15.30 uur Achilles’29 – N.E.C. 4 – 0
di. 28-03-2017 20.30 uur JVC Cuijk – N.E.C. 0 – 3

 

Sponsor afbeelding
  • Logo van Patrick
  • Logo van In Person
  • Logo van Toyota
  • Logo van Konings & Meeuwissen
  • Logo van Rabobank
  • Logo van Personato
  • Logo van De Wit Schijndel
  • Logo van Voetbalshop
  • Logo van Fox Sports
  • Logo van Eredivisie

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief Goffertgeluiden Inschrijven