NIEUWS

Jeugdteam Curaçao in N.E.C. shirt op Aruba

datum icoon 31-03-2011
readtime icoon 2 min leestijd
Met veel enthousiasme en een gevoel van trots vernam N.E.C. afgelopen week een mooi bericht over een voetbaltoernooi voor jeugdteams van (ei)landen in Midden Amerika. Twee geboren Nijmegenaren meldden ons vanaf Aruba dat het vertegenwoordigend team namens Curaçao iedere dag op weg naar het trainingsveld liep, gehuld in het N.E.C. tenue.

N.E.C. is blij dat de samenwerking tussen de club en Curaçao zich ook op deze manier uit. Het is mooi om te zien dat N.E.C. een bijdrage kan leveren aan het stimuleren van de voetbalcultuur en
gebruik kan maken van de positieve kracht die er in voetbal schuilt, niet alleen in Nederland, maar juist ook op Curaçao.

Het maatschappelijke partnerschap bestaat onder andere uit een bijdrage aan de verbetering van de structuur van de jeugdopleiding op het eiland. Het samenwerkingsverband is gestart in mei 2008 en loopt nog tot het einde van dit seizoen.