Op zondag 19 januari 2025 speelt N.E.C. haar eerste thuiswedstrijd van het nieuwe kalenderjaar tegen Fortuna Sittard. Traditiegetrouw zal N.E.C. voorafgaand aan de wedstrijd stilstaan bij overleden supporters, oud-spelers en/of anderen mensen met een N.E.C.-hart die zijn overleden in 2024.
N.E.C. is een hechte familie waarbij we met respect willen terugdenken aan de mensen die ons het afgelopen jaar zijn ontvallen. Alvorens de wedstrijd tegen Fortuna Sittard start, zal er een minuut stilte worden gehouden voor alle overledenen. Op deze manier bewijzen wij onze laatste eer aan de N.E.C.’ers die niet meer in ons midden zijn.
Voor en tijdens deze minuut stilte verschijnen de namen met foto’s van alle overledenen op de schermen in het Goffertstadion. Het is voor iedereen mogelijk om een naam en foto van een overleden dierbare, die N.E.C. een warm hart toedroeg, door te geven.
Je kunt jouw overleden dierbare doorgeven via onderstaande link. N.E.C. zorgt er vervolgens voor dat de naam en foto zichtbaar zullen zijn op de schermen voorafgaand aan de wedstrijd.
Meld hier een overleden supporter aan
Aanmelden kan tot en met woensdag 15 januari 2025.