NIEUWS

Ladies Night: De mannen staan buitenspel

datum icoon 18-03-2015
readtime icoon 2 min leestijd
Vrijdagavond 13 maart organiseerde N.E.C. Doelbewust rondom de wedstrijd tegen Telstar een echte Ladies Night. Net als bij de eerste editie werd al snel duidelijk dat voetbal niet alleen een mannending is.

Zo´n zeshonderd dames verzamelden zich rond 18.30 uur bij het Supportersplein. Daar kregen ze bij binnenkomst een alcoholvrije cocktail aangeboden. Met een drankje in de hand konden de dames het SV-plein gaan verkennen. Want er was genoeg te doen!

Druk programma
Freestyler Jasmijn warmde de dames, letterlijk en figuurlijk, al goed op voor de wedstrijd. Haar spectaculaire interactieve voetbalshow zorgde voor behoorlijk wat "ooooohs" en "aaaaaahs" onder de aanwezige deelnemers en toeschouwers. Een paar meter verder stond een speciale trucage fotograaf, die met een handomdraai jou en je vriendinnen naar de trappen van het Gofferstadion verplaatst. Zoekhier snel je foto terug. Iets verderop kon je een straatvoetbalbattle aangaan met Roxanne Hehakaija. De koningin van het straatvoetbal liet meerdere keren zien dat haar bijnaam niet zomaar uit de lucht is komen vallen.

#NECelfie
Iedereen ontzettend bedankt voor de inzendingen! Er zaten zoveel leuke selfies tussen , dat het moeilijk kiezen was voor de jury. De prijzen zijn als volgt verdeeld:  Roos Tigchelaar gaat met haar vriendinnen naar het Sanadome en Silvie Kalkman mag met haar ladies deelnemen aan de KNVB voetbalclinic. Yael Kampen zit met haar vriendinnen een wedstrijd in de VIP Dug Out en Chariss Gordon heeft met haar schot van 75 km/u een N.E.C.-shirt gewonnen. Gefeliciteerd!

Natuurlijk werd er deze avond nog een wedstrijd gespeeld. N.E.C. won de wedstrijd tegen Telstar met 2-0.

Foto's gemaakt door: Hans Hebbink & Axitraxi