NIEUWS

Leroy George:"Goal en assist, maar niet helemaal tevreden"

datum icoon 13-03-2011
readtime icoon 2 min leestijd
Leroy George was met een wereldgoal en een assist heel belangrijk in de met 2-2 gelijkgespeelde wedstrijd tegen PSV. De aanvaller had het duidelijk naar zijn zin in de tweestrijd met de koploper van de Eredivisie: "Al was ik over mijn eigen spel niet eens zo tevreden", zegt hij realistisch.

"De eerste helft was nog wel goed, maar in de tweede helft heb ik volgens mij toch te weinig gebracht." In de eerste helft leek het de wedstrijd van Leroy George te worden, nadat hij snoeihard de 1-0 had binnengeschoten: "Net daarvoor had ik al een kans na een goede pass van Thomas Chatelle, maar toen kwam ik niet uit met mijn passen en draaide de bal steeds verder van me weg. Dan is het lekker als je daarna toch die 1-0 zo binnenknalt. Toen ik 'm raakte voelde ik al dat het 'm wel eens zou kunnen zijn, maar dat 'ie er zo in vliegt kun je natuurlijk alleen maar hopen."

George was nog niet uitgevierd of aan de andere kant van het veld lag de 1-1 er al in. "Heel zuur dat je dan voor rust nog die treffer tegen krijgt. Toen in de tweede helft ook nog de 2-1 voor PSV viel, had ik aardig de pest in. Zo'n goal maken en dan toch met lege handen staan, dat ging me toch niet gebeuren?" George zorgde er uiteindelijk mede zelf voor dat het inderdaad niet ging gebeuren. Zijn voorzet in de laatste minuut was op maat, de kopbal van Zomer onhoudbaar voor PSV-doelman Isaksson. "Misschien was er nog wel meer te halen geweest vandaag, maar al met al ben ik vooral blij met het punt, mijn assist en mijn doelpunt. Vooral die laatste zal nog wel een paar keer door mijn hoofd gaan."

Door Teun van Thiel