N.E.C. roept supporters op met de fiets naar het stadion te komen voor de thuiswedstrijd tegen Willem II. Vorig seizoen werd het duurzame initiatief ‘Fiets mee naar N.E.C.’ met succes gelanceerd. In samenwerking met Unibet vindt aankomende zaterdag een derde editie plaats.
Parkeergelegenheid rondom het Goffertstadion is al jaren een vraagstuk voor N.E.C. De club wil graag meer plaatsen creëren voor fietsen, maar is hiervoor afhankelijk van de mogelijkheden in het Goffertpark. ‘Fiets mee naar N.E.C.’ helpt de club om het gesprek met de gemeente en andere belanghebbenden aan te gaan om in de toekomst een structurele oplossing te bieden.
Rondom de wedstrijd tegen Heracles Almelo op 3 februari 2024 vond de laatste editie van ‘Fiets mee naar N.E.C.’ plaats. Met parkeergelegenheid voor ruim 2.500 tweewielers was het destijds een groot succes. Daarom wordt er deze editie opgeschaald naar 3.000 parkeerplekken. De pop-up fietsenstalling bevindt zich wederom aan de achterzijde van het stadion ter hoogte van de Hazenkamptribune in het Goffertpark en is vanaf 14.30 uur geopend.
Deelnemers van de derde editie van ‘Fiets mee naar N.E.C.’ worden beloond met een cadeautje. Daarnaast krijgen alle deelnemers een lootje, waarmee er tijdens de loterij in de rust van het duel met Willem II fantastische prijzen te winnen zijn. Enkele prijzen zijn: een unieke N.E.C.-fiets, Grill & Chill aan de rand van het veld in het Goffertstadion en wedstrijd- en VIP-tickets voor de eerste thuiswedstrijd van het seizoen 2025-2026.
Het initiatief wordt opnieuw mede mogelijk gemaakt door Unibet. Via Unibet Impact ondersteunt de aanbieder van online sportweddenschappen projecten op het gebied van verantwoord spelen, het voorkomen van matchfixing en het bevorderen van de Nederlandse sport en sportcultuur.
Bekijk hieronder waar jij je fiets aanstaande zaterdag kunt stallen!

Verkeershinder
Nog een reden om zaterdag op de fiets naar het Goffertstadion te komen, zijn de wegwerkzaamheden die plaatsvinden aan de S100 en Neerbosscheweg. De Neerbosscheweg is afgesloten vanaf de ANAC-rotonde tot het Nelson Mandelaplein. Voor supporters die met de auto komen, worden de omleidingsroutes ter plekke duidelijk aangegeven op verkeersborden met de tekst ‘Goffertstadion’.
Extra sfeerbeleving
De wedstrijd tegen Willem II staat in het teken van ‘De Perfecte Wedstrijd’, een pilot van de KNVB waarin extra gastvrijheid aan supporters wordt geboden. Aan de voorzijde van het Goffertstadion wordt daarom een terras gerealiseerd en daarnaast wordt het voorplein ook gezellig aangekleed met vlaggen en muziek. Het terras wordt vanaf twee uur voorafgaand aan de aftrap geopend. De N.E.C. Fankar is aanwezig, zodat supporters de mogelijkheid hebben om merchandise aan te schaffen. De club roept N.E.C.’ers dan ook op om op tijd naar het stadion te komen aankomende zaterdag!