De wedstrijd maakt onderdeel uit van de voorbereiding op de laatste twee groepsduels in de kwalificatiereeks voor het Wereldkampioenschap 2015 in Canada. De nummers één van de poule plaatsen zich rechtstreeks voor dit WK. De vier beste nummers twee strijden in oktober tijdens de play offs voor een plek op dit eindtoernooi. Nederland staat momenteel tweede in de poule.
Bondscoach Roger Reijners: 'Er staan twee belangrijke wedstrijden op de kalender in september tegen Portugal en Noorwegen. Deze oefeninterland tegen Brazilië, de nummer zes op de wereldranglijst, past perfect in onze voorbereiding en is tevens een mooi affiche voor de voetballiefhebber.'
Eerdere ontmoeting
De laatste ontmoeting van de OranjeLeeuwinnen tegen het Braziliaanse vrouwenteam was tijdens het Torneio Internacional Cidade in Sao Paolo in 2010. De Braziliaanse vrouwen boekten destijds een nipte 3-2 overwinning. Nederland eindige dat toernooi op de derde plek.
Nederland-Brazilië
Woensdag 20 augustus 2014, 19.00 uur
Het Goffertstadion, Nijmegen
Kaartverkoop
Kaarten voor Nederland-Brazilië zijn per 25 juli verkrijgbaar via de KNVB Ticketshop (OnsOranje.nl), de Primera-verkooppunten van TicketBox en bij de receptie van N.E.C. Nijmegen (op werkdagen van 12.30 tot 17.00 uur). Het betreft vrije verkoop, dus er is geen clubkaart nodig. De toegangsprijs voor alle vakken, uitgezonderd de hoofdtribune, bedraagt € 7,50. Een plaats op de hoofdtribune kost € 12,50.
Gezinsactie
Voor gezinnen met kinderen, geboren na 01-01-2000 geldt een special actietarief van € 5,- per ticket. De groep dient te bestaan uit minimaal 4 personen en de gezinskorting geldt alleen voor kinderen en hun ouders of begeleiders. Kijk voor de voorwaarden en het bestelformulier in de KNVB Ticketshop (OnsOranje.nl).