De topscorer van N.E.C. én de Jupiler League maakte dit seizoen al zeven doelpunten voor rood-groen-zwart. "Eén op de twee loop ik sowieso altijd wel, 22 doelpunten is haalbaar dit seizoen. Of dat ook gaat lukken is van meerdere dingen afhankelijk."
Didam
Naast een bezoekje aan de training van N.E.C. gaan Froukje en Sjoerd ook naar de plek waar de Didammer zijn techniek trainde, op het pleintje achter zijn ouderlijk huis. Op de parkeerplaats van de lokale supermarkt werden in de avonduren de pionnen uitgezet door vader Adriaan en dat tafereel herhaald zich zo'n 15 jaar later.
Nieuwsgierig geworden? Bekijk hier alvast een preview: https://www.youtube.com/watch?v=X-eLONh6MRc.
Clubgenoten met Sjoerd Ars wordt as. vrijdag uitgezonden op Omroep Gelderland om 18.20 uur en wordt ieder uur herhaald.
NIEUWS
Kijktip: Clubgenoten met Sjoerd Ars en DVC'26

In het televisieprogramma Clubgenoten van Omroep Gelderland herenigt presentatrice Froukje Jansen vrijdag 17 oktober Sjoerd Ars met zijn oud-ploeggenoten van DVC '26. De 30-jarige aanvaller van N.E.C. speelde in zijn jeugdjaren bij het Didamse DVC en werd in de B-junioren gescout door De Graafschap.