NIEUWS

N.E.C. D onder 11 zet stijgende lijn voort tegen Fc Den Bosch

datum icoon 22-09-2008
readtime icoon 3 min leestijd
zondag 21 september 2008

Exact 24 uur na de mooie en overtuigende 8 - 1 overwinning op Top Oss D-o11, doen de N.E.C. D-o11 pupillen van trainer Cruden het dunnetje over in s' Hertogenbosch. Na een gelijk opgaande eerste helft, is het toch Den Bosch dat gaat rusten met een 2 - 0 voorsprong. Waar N.E.C. de 5 honderd procent kansen niet wist te verzilveren, had Den Bosch de hulp van N.E.C. nodig om tot scoren te komen. Onrustig uitverdedigen en een taxatiefout staan aan de basis van de Den Bosch doelpunten. In de rust vervangt trainer Cruden Morad en Givano en brengt met Bjenze en met name met Jorn meer fysieke kracht en snelheid binnen de ploeg. De tweede helft is totaal voor het ontketende N.E.C.. Den Bosch wordt direct met de rug tegen de muur gezet en na 3 minuten schiet Mex na mooi combinatiespel de aansluitende
1 - 2 treffer binnen.

Den Bosch kwam niet meer van eigen speelhelft en werd in de 2e helft over beide flanken zoek gespeeld. De combinaties stapelden zich op en 5 minuten na de aansluittreffer schiet Alper met wat hulp van de keeper de 2 - 2 binnen. Aangespoord door trainer Crude n om vooral te blijven voetballen, wordt de druk als maar groter op het doel van Fc Den Bosch.

Om onder de N.E.C. druk uit te komen werd er nauwelijks nog opgebouwd door de keeper en verdedigers van Den Bosch. Het nieuwe recept waren diepe ballen op de spitsen. Helaas voor Den Bosch waren deze projectielen ook een prooi voor de N.E.C. verdedigers en middenvelders. Na 15 minuten valt de verdiende
2 - 3 in het voordeel van N.E.C.. Een verre uittrap wordt door Nando die goed voor zijn man komt en de bal direct door kopt naar Mex die zich ontdoet van zijn directe tegenstander en Samed vrij voor de keeper zet. Beheerst schiet de hard werkende Samed de meer dan verdiende 3e N.E.C. treffer van de ochtend binnen.

Tussen de 3e en 4e treffer tellen wij wel 5 honderd procent kansen voor N.E.C., maar het bekende eigen succes kwam weer eens om de hoek kijken en zo duurde het tot 5 minuten voor het eindsignaal voordat Mex aan alle Den Bosch illusies een einde maakte door een mooie combinatie over 4 schijven mooi af te ronden en de 2- 4 einduitslag op het scorebord laat noteren.

Groot compliment voor de inzet, vertoonde veldspel en spelvreugde jongens. De groei is duidelijk zichtbaar.

Door: GRAPA