NIEUWS

Textiel Drukkerij Nijmegen komende vijf jaar partner van N.E.C.

datum icoon 29-06-2014
readtime icoon 3 min leestijd
N.E.C. en Textiel Drukkerij Nijmegen hebben overeenstemming bereikt over een vijfjarige overeenkomst. Tijdens de eerste training van N.E.C. werd bekendgemaakt dat Textiel Drukkerij Nijmegen tot juni 2019 de vaste leverancier wordt voor de bedrukkingen van alle namen, rugnummers en sponsorlogo's van de N.E.C. teamkleding en ook exclusief al het overige textieldrukwerk zal verzorgen. 

Textiel Drukkerij Nijmegen is opgericht in 2008 en richt zich voornamelijk op het leveren en bedrukken van textiel. Ze zijn inmiddels vaste leverancier geworden van vele kleine en grote ondernemers. Tevens is Textiel Drukkerij Nijmegen gespecialiseerd in het bedrukken van merchandise artikelen.

Paul Beckers, eigenaar van Textiel Drukkerij Nijmegen: "Wij zijn een Nijmeegs bedrijf dat N.E.C. een warm hart toedraagt. Daarom hebben we begin dit jaar bewust voor N.E.C. gekozen om onze naam kenbaar te maken bij het publiek in de regio Nijmegen. Dit heeft voor ons uitstekende
resultaten opgeleverd. Wij zijn er trots op dat we als official supplier de komende jaren een bijdrage mogen leveren aan de uitstraling van onder andere het N.E.C. tenue. We zijn ook enorm verheugd dat we in het centrum van Nijmegen de N.E.C. merchandise artikelen kunnen gaan aanbieden. We zullen met een 1 uur service de N.E.C. shirts van naam en nummer gaan voorzien. Wij leveren uiteraard ook kleding, zoals bedrijfskleding,workwear, sportswear, horeca kleding. Kortom, we kunnen een bedrijf of (sport)vereniging volledig aankleden.  Deze producten kunnen online besteld worden, maar natuurlijk ook in onze winkel in de Betouwstraat in het centrum van Nijmegen."

Bart van Ingen, directeur algemene zaken van N.E.C.: "We zijn verheugd dat we onze samenwerking met Textiel Drukkerij Nijmegen gaan intensiveren. Paul Beckers is een perfect voorbeeld van een nieuwe generatie ondernemers, die met veel energie en creativiteit de verbinding weet te leggen tussen online en offline business. Wij laten ons hier ook graag door inspireren."

Foto's door Hans Hebbink