Algemeen

Test je historische kennis van N.E.C.!

Test je historische kennis van N.E.C.!

Op donderdag 7 mei organiseert N.E.C. een online Bloedkuul Quiz. De Goffert zal gedurende deze gezellige avond fungeren als strijdtoneel voor de quiz. De Bloedkuul Quiz bevat vragen over de rijke historie die N.E.C. met zich mee draagt en start omstreeks 19.00 uur. Zorg dus dat jij erbij bent!

De presentatie van de quiz wordt gedaan door Jochem van Gelder. Hij neemt je, met behulp van stichting De Bloedkuul, mee door vele gebeurtenissen uit ons Rood-Groen-Zwarte verleden. Denk jij alles over onze club te weten? Voor de winnaars van de Bloedkuul Quiz zijn mooie prijzen beschikbaar gesteld. Zo maak jij kans op een seizoenkaart van N.E.C., een gesigneerd shirt of een gesigneerde bal!

Meedoen aan de online Bloedkuul Quiz betekent:

*         Je beleeft een gezellige quizavond met je mede-supporters

*         Je leert weer wat bij over de geschiedenis van N.E.C.

*         Je steunt het goede doel met jouw bijdrage

Wil jij jouw historische kennis over onze club testen en bewijzen dat jij het best op de hoogte bent van alles rondom N.E.C.? Koop dan hier jouw kaartje! De online Bloedkuul Quiz staat in het teken van #SamenTenStrijde en het opgehaalde bedrag van de gekocht kaartjes komt volledig ten goede aan De wedstrijd van de helden’.

Deze quiz wordt mede mogelijk gemaakt door Stichting de Bloedkuul, Schaap Events en Jochem van Gelder.
Lees voorafgaand aan de Bloedkuul Quiz de
Handleiding door.

Keuken Kampioen Divisie Zondag 6 december 2020 Stadion De Vliert
FC Den Bosch
12:15
N.E.C.

Stand Keuken Kampioen Divisie
1 SC Cambuur 37
2 Almere City 31
3 Graafschap 31
4 NAC Breda 28
5 NEC 27
6 FC Volendam 24
7 Telstar 22
8 FC Eindhoven 21
9 Excelsior 20
10 Roda JC 20