Het beloftenteam van N.E.C. is de laatste stap van de Voetbal Academie naar het eerste elftal. In het seizoen 2017-2018 is Jong N.E.C. actief in de reservecompetitie poule A.

Programma en uitslagen

Reservecompetitie poule A en bekerprogramma

Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
ma. 21-08-2017 18.30 u. Jong ADO – Jong N.E.C. 3 – 0
ma. 11-09-2017 18.30 u. Jong N.E.C. – Jong NAC 3 – 1
ma. 18-09-2017 18.30 u. Jong Go Ahead – Jong N.E.C. (beker) 0 – 2
di. 26-09-2017 18.30 u. Jong Excelsior – Jong N.E.C. 2 – 2
ma. 16-10-2017 18.30 u. Jong N.E.C. – Jong sc Heerenveen 3 – 0
ma. 30-10-2017 18.30 u. Jong N.E.C. – Jong Heracles Almelo 2 – 1
di. 14-11-2017 18.30 u. Jong RKC Waalwijk – Jong N.E.C. 1 – 2
ma. 04-12-2017 18.30 u. Jong N.E.C. – Jong SC Cambuur 3 – 2
di. 16-01-2018 18.30 u. Jong N.E.C. – Jong FC Eindhoven (beker) 4 – 1
ma. 22-01-2018 18.30 u. Jong N.E.C. – Jong ADO Den Haag 1 – 1
di. 06-02-2018 14.30 u. Jong NAC Breda – Jong N.E.C. 5 – 2
di. 13-02-2018 18.30 u. Jong N.E.C. – Jong Willem II (beker) 2 – 3
ma. 19-02-2018 18.30 u. Jong N.E.C. – Jong Excelsior 1 – 0
ma. 26-02-2018 14.00 u. Jong sc Heerenveen – Jong N.E.C. 4 – 2
ma. 05-03-2018 18.30 u. Jong N.E.C. – Jong RKC Waalwijk 1 – 3
di. 13-03-2018 14.00 u. Jong Heracles Almelo – Jong N.E.C. 1 – 0
ma. 19-03-2018 18.30 u. Jong N.E.C. – Jong FC Dordrecht (beker) 2 – 3
do. 29-03-2018 15.00 u. Jong SC Cambuur – Jong N.E.C. (beker) 1 – 1
di. 10-04-2018 18.30 u. Jong Feyenoord – Jong N.E.C. 0 – 0
ma. 23-04-2018 18.30 u. Jong SC Cambuur – Jong N.E.C. 0 – 0
ma. 30-04-2018 14.00 u. Jong N.E.C. – Jong Feyenoord 3 – 2

Oefenwedstrijden

Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
vr. 07-07-2017 19.30 u. Jong N.E.C. – Dio’30 4 – 0
za. 15-07-2017 13.00 u. Jong N.E.C. – Achilles’29 5 – 0
wo. 19-07-2017 11.00 u. Jong N.E.C. – Jong De Graafschap 3 – 1
za. 22-07-2017 17.00 u. De Treffers – Jong N.E.C. 1 – 2
di. 25-07-2017 18.00 u. Jong N.E.C. – Jong FC Den Bosch 4 – 0
za. 29-07-2017 14.30 u. DOVO – Jong N.E.C. 2 – 4
di. 01-08-2017 19.30 u. FC Lienden – Jong N.E.C. 2 – 4
zo. 06-08-2017 10.00 u. Jong Vitesse – Jong N.E.C. 3 – 0
wo. 09-08-2017 20.00 u. TEC – Jong N.E.C. 3 – 0
za. 12-08-2017 15.00 u. Jong N.E.C. – Kon. HFC 1 – 2
wo. 16-08-2017 20.00 u. Umm Salal (Qatar) – Jong N.E.C.
locatie: De Treffers, Groesbeek
1 – 0
di. 29-08-2017 16.00 u. Jong Helmond Sport – Jong N.E.C. 0 – 3
ma. 04-09-2017 14.00 u. Jong FC Oss – Jong N.E.C. 0 – 0
ma. 02-10-2017 Jong PSV – Jong N.E.C. 1 – 1
di. 07-11-2017 20.00 u. N.E.C. amateurs – Jong N.E.C.  3 – 6
 di. 21-11-2017 20.00 u. JVC Cuijk o23 – Jong N.E.C.
di. 28-11-2017 14.00 u. Jong VVV Venlo – Jong N.E.C.

 

Sponsor afbeelding
  • Logo van GX Software
  • Logo van EnergieFlex
  • Logo van LEGEA
  • Logo van Hofmans at Home
  • Logo van Personato
  • Logo van Rabobank
  • Logo van Mise en Place
  • Logo van Voetbalshop
  • Logo van Toyota
  • Logo van Konings & Meeuwissen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief Goffertgeluiden Inschrijven