NIEUWS

N.E.C. lijdt oefennederlaag tegen PAOK Saloniki

datum icoon 26-07-2025
readtime icoon 2 min leestijd

N.E.C. heeft vanmiddag achter gesloten deuren met 2-3 verloren van het Griekse PAOK Saloniki. De doelpunten voor de ploeg van trainer Dick Schreuder werden gemaakt door Tjaronn Chery en Mees Hoedemakers.

Het tempo in de wedstrijd lag direct hoog en binnen een minuut kreeg N.E.C. na snel samenspel een vrije trap op een interessante positie. Kodai Sano vuurde de bal uit de vrije trap op de kruising. Nadat een paar minuten later ook Tjaronn Chery de bal er niet in kreeg, was het PAOK dat op voorsprong kwam. De voorsprong voor de Griekse topploeg hield niet lang stand, want Chery schoot de Nijmegenaren tien minuten na de openingstreffer vanaf de stip op gelijke hoogte.

Na het eerste kwart bleef N.E.C. de bepalende ploeg, maar werden er minder grote kansen genoteerd. Na een zeldzame uitbraak kwamen de Grieken echter wederom op voorsprong. Giannis Konstantelias gaf het laatste zetje en verschalkte doelman Robin Roefs.

De Nijmegenaren verschenen na de onderbreking met tien nieuwe spelers aan de aftrap. Uitgerekend Mees Hoedemakers, die Philippe Sandler na een halfuur spelen had afgelost, tekende voor de gelijkmaker uit een hoekschop: 2-2. N.E.C. mocht vervolgens even ruiken aan een voorsprong, maar Kento Shiogai raakte de paal en kreeg vervolgens direct de deksel op de neus nadat de bezoekers de 2-3 tegen de touwen schoten. N.E.C. probeerde in de slotfase nog een gelijkmaker te forceren, maar gescoord werd er niet meer op De Eendracht.

Scoreverloop

9. Andrija Zivkovic 0-1
19. Tjaronn Chery (pen.) 1-1
48. Giannis Konstantelias 1-2
63. Mees Hoedemakers 2-2
83. Taison 2-3

Opstelling N.E.C. eerste helft: Roefs; Pereira, Sandler (31. Hoedemakers), Willems; Proper, Sano, Chery, Linssen; Ouaissa, Koki, Önal

Opstelling N.E.C. tweede helft: Crettaz; Sbai, Hoedemakers (80. Darelas), Ouwejan; Rober, Olden Larsen (104. De Laat), Hansen, Van Crooij (104. Nieuwenhuijs), Misidjan; El Kachati, Kento