Op donderdag 21 november vond het jaarlijkse N.E.C. Sinterklaasfeest voor de N.E.C. Juniors plaats in de concertzaal van De Vereeniging in Nijmegen. Dit jaar, in samenwerking met Boek de Sint, werd het feest groter aangepakt dan ooit tevoren!
Vanaf 15.00 uur opende de deuren van De Vereeniging en werden de kinderen verwelkomd door Sinterklaas, zijn pieten, Bikkel én Dirk Proper. Er was volop gelegenheid om foto’s te maken en alvast in de feeststemming te komen.
Om 16.00 uur barstte het grote N.E.C. Sinterklaasfeest los. De kinderen in de zaal zongen uit volle borst om de feestmeter in het groen te laten schieten zodat Sinterklaas wist dat dit het feest was waar hij moest zijn. De pieten liepen samen met de kinderen de langste polonaise ooit en zongen liedjes met de sint. De show was een groot succes!
Na de show was er in de foyer een fotomoment met Sinterklaas en zijn pieten. Als kers op de taart mochten de kinderen een cadeautje ophalen. Het was een geslaagde dag. Wij kijken nu al uit naar de volgende editie van het grote N.E.C. Sinterklaasfeest!
N.E.C. bedankt alle partners die dit feest mogelijk hebben gemaakt:
Advocaten van NU
Anne & Max
Bouncy licht en geluid
Snelders sport
Snackbar-Pizzeria Lent
MediaMail
Oostendorp autogroep
Mircac ICT Solutions
En natuurlijk Sinterklaas en de hoofdpiet!